Çukurambar Alarko Servisi

Çukurambar Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi

Çukurambar Alarko Servisi

Çukurambar Alarko Servisi işlerindeki hız ve disiplinli çalışmaları ile Çukurambar Bölgesinde Alarko markalı kombi, klima ve şofben kullanıcılarına benzersiz, eşsiz ve ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermektedir.

Bölge halkına bu güne kadar vermiş olduğu hizmetler ile dikkat çeken ve sevilen işletmemiz, tüm çalışmalarını müşteri memnuniyeti üstüne kurmuştur.

Her koşulda aralıksız olarak çalışabilen teknisyenlerimiz, mobil araçları ile Çukurambar bölgesini karış karış taramaktadır.

Ekip sayımız her an, tüm ihtiyacı karşılayabilecek düzeydedir. Mesai saatleri dışında veya tatil günlerinde de tamir ve bakım hizmetlerine ara vermemek için nöbetci ekip bulundurarak, daima sizi düşündüğünü göstermektedir.

Alarko kombi cihazları, yanlış müdahalede bulunulmazsa, kullanım talimatlarına riayet edilirse ve daimi bakımı yapılırsa kolay kolay bozulmaz. Fakat, özellikle kış günlerinde yoğun kullanım sebebi ile zaman içinde parçalarda işlevsizlik veya deformasyon gözükebilir.

Bunları gidermek de tabi ki Çukurambar Alarko Servisi ismi ile çalışan firmamızın ilgi alanına girmektedir.

Kombi arızaları sizi korkutmasın. Çukurambar sakinleri ile uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz sonucunda biz hep kendimizi ve işimizi ıspat edecek işlere imza attık.

Bu nedenle sorun açan, bakım gerektiren veya parça değişiminin kaçınılmaz olduğu durumlarda Çukurambar Alarko Servisi olarak çalışan hizmet merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Çukurambar Alarko Servisi çok fazla ürün şikayeti almaz. Fakat kombi cihazları başta olmak üzere tüm ürünlerin bakım ihtiyacı olduğu için zaman zaman bizimle irtibata geçmeniz gerekebilir.

Düşük doğalgaz faturalarını görmek için kombi bakımı yaptırmanız şarttır. Firmamız sadece bakım işlemleri için görev yapan personellerimzi ile emrinizdedir.

Sonbaharda yapılacak olan bakım işlemleri, tasarrufun ve arızasız kullanımın anahtarıdır. Sürekli çalışan kombi cihazlarınızın gaz ayarları bozulabilir. Teknisyenlerimiz ideal ayarlarınızı yaparak ekonomik çalışma koşullarını sağlayacaktır.

Aynı zamanda filitrelerinizin temizlenmesi de ciddi anlamda ısınma kalitesini arttırarak, az gaz yakmanızı sağlar.

Atık gazın tahliyesini sağlayan baca fanı da bu bakımlarda gözden geçirilir. Zaman içinde pervanelerde biriken toz ve pislik sesli çalışmaya, vibrasyona ve hatta arızaya sebep olabilir. Çukurambar Alarko Servisi çalışanı teknisyenlerimiz fan temizliğinizi yaparak ileride oluşabilecek sorunların da önüne geçmektedir.

Ayrıca Alarko markalı şofben cihazlarınızın da her türlü onarımını gerçekleştiren teknisyenlerimiz, sıcak suya kesintisiz ulaşmanızın da yolunu açmaktadır. Merkezi sistem binalarda veya ticari merkezlerde sıcak su almak için kullanılan şofben cihazları da arızalanır, bakım ister veya parça değişimine gerek duyar

Yukarıda saydığımız durumların biri veya birkaçını yaşadığınızda hiç zaman kaybetmeden Çukurambar Alarko Servisi ile iletişime geçmeniz faydanıza olacaktır. Çalışanlarımız şartlar ne olursa olsun size ulaşarak şofben ile yaşadığınız sorunu çözüme kavuşturacaktır.

Bize soracak olursanız, eski tip bacalı şofbenlerinizi de gözden çıkartarak hermatik cihazlara geçiş yapmalısınız. Çünkü bacalı şofben cihazları son derece emniyetsizdir.

Bu da hiç istenmese de can ve mal kayıplarına neden olabilir. Unutmayınız ki hiç bir şey insan sağlığından önemli değildir. Çukurambar Alarko Servisi hermetik cihaz seçimi konusunda sizlere aydınlatıcı bilgiler verecektir.

Alarko üretimi olan ve severek kullanılan klima cihazlarınız için de her türlü bakım & onarım işlemi firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır.

Montaj konusunda ne denli tecrübeli olduğumuzu, bunun  yanı sıra ne denli titiz çalıştığımızı gözlerinizle görmenizi isteriz. Çukurambar Alarko Servisi personelleri klima montaı esnasında duvar delme işlemini karot makineleri ile yapmakta, duvarınıza hasar vermemektedir.

Ayrıca zaman içinde bozulan kapasitör gibi elektronik parçalarınızı da firma bünyesinde çalışan teknisyenlerimiz gerçekleştirmektedir.

Çukurambar Alarko Servisi nakil gibi ağır işcilik gerektiren işleri dikkatli ve titiz bir çalışma ile yapmakta ve yeni yerine aktarmakta, çalışır durumda ve son kontrollerini yaparak teslim etmektedir.

admin

    Bir Cevap Yazın

    Call Now ButtonŞİMDİ ARA!